BAŞKAN FATİH TOSYALI,ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

-BAŞKAN TOSYALI:TÜM EKİPLERİMİZ SAHADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında tüm ekiplerimiz sahada çalışmalarını sürdürüyor” dedi.
Başkan Fatih Tosyalı,Numune Mahallesinde ,İsmet İnönü Mahallesinde ve Mustafa Kemal Mahallesinde ,Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılmakta olan kaldırım yenileme çalışmalarını muhtarı ile birlikte yerinde inceledi.
GÖRÜŞ ÖNERİ VE DÜŞÜNCELERİNİ DİNLİYORUZ
Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı,”Kent genelindeki ihtiyaç olan tüm bölgelerde bakım ve yenileme çalışmalarımız devam edecek.Çalışmaların devam ettiği bölgelerdeki muhtarlarımız ile istişare halindeyiz.Ayrıca değerli hemşerilerimizle sohbet ederek, görüş öneri ve düşüncelerini dinliyoruz.Yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.
DEKORATİF YENİ KALDLRIMLAR YAPILIYOR
Kent genelinde dekoratif yeni kaldırım yapım çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Fatih Tosyalı,”Bizim işimiz hizmet gücümüz millet.Tek gayemiz var oda İskenderun’u daha güzel daha modern hale getirebilmektir.Tüm mahallelerimizde periyodik çalışmalar yapılıyor.İhtiyaç olan tüm bölgelerde çalışmalarımız aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.
Mahalle muhtarları ise Başkan Fatih Tosyalı’ya mahallelerde yapılamakta olan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>