BAŞKAN TOSYALI’YA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor, liglerin başlamasına az bir zaman kala çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Turuncu mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor’un teknik heyet ve futbolcuları İskenderun Belediye Başkanı ve kulübün Onursal Başkanı Fatih Tosyalı’ya doğum günü sürprizi yaptılar.

Üzerinde “Fatih’in Aslanları” yazılı pastayı belediye binasındaki makam odasına getiren futbolcuları İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı karşıladı. Üzerinde 5 Temmuz İskenderun Spor’un futbolcuları ile birlikte kendisininde resmini pastanın üzerinde gören Başkan Tosyalı’nın bir hayli duygulanması ise dikkatlerden kaçmadı.

5 Temmuz İskenderun Spor kulübü adına Sportif Genel Koordinatör Seyfi Kesik, Başkan Tosyalı’ya üzerinde 99 numaralı Fatih Tosyalı yazılı turuncu mavili forma ve kulübün flamasını taktim etti.

Başkan Fatih Tosyalı, yapılan bu jestten dolayı 5 Temmuz İskenderun Sporlu Teknik heyet ve futbolcularına teşekkür ederek başarılar diledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>