ERZİN OSB’DE ÇALIŞMALAR TAM GAZ!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Ali Özyurt ile birlikte, 2018 yılı Kasım ayında temeli atılan Erzin OSB’de incelemelerde bulundu.

Heyet, sorumlu inşaat firması yetkililerinin katıldığı kısa bir brifing ile devam eden çalışmalar ve gelinen son nokta hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra Erzin OSB inşaat alanını gezen Vali Doğan, milletvekilleri ve belediye başkanları burada sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

2009 yılında tüzel kişilik kazanan Erzin OSB’nin imar planı ve altyapı projeleri tamamlanarak genişleme alanı ile birlikte toplamda onaylanan 3.750.000 m2’lik alan yatırım yapmak isteyen sanayicilerimize ön tahsisi yapıldı. Erzin OSB’nin yaklaşık 15.000 kişiye istihdam imkanı oluşturması bekleniyor.

MİLLETVEKİLİ ÖZEL OKUL YATIRIMLARINI İNCELEDİ
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel daha sonra İskenderun’da devam eden eğitim yatırımlarını, AK Parti ilçe başkanı Av. Abdulkerim Güven, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ile birlikte inceledi.
Milletvekili Özel, “İskenderun ilçemizde, yarınlarımız olan çocuklarımız ve gençlerimizin daha iyi eğitim alması için okullarımızda tamamlanan ve devam eden onarım ve bakım faaliyetlerini inceledik” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>