FENERBAHÇELİLER İKİ ENGELLİ ÇOCUĞU SEVİNDİRDİ

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği yönetimi bu yıl Ramazan yardımı olarak maddi durumu iyi olmayan biri felçli, diğeri kas hastası yürüyemeyen iki çocuğu tekerlekli sandalye ve akülü bebek aracı hediye etti.
Her yıl Ramazan ayında vatandaşlara gıda yardımında bulunan İskenderun Fenerbahçeliler Derneği, bu yıl erzak dağıtımı yerine maddi durumu iyi olmayan ve ihtiyacı olan iki çocuğun yaşam kalitesini yükseltmek için harekete geçerek birine akülü sandalye, diğerine de özel akülü bebek aracı aldı.

Çocuklar ile ailelerinin katıldığı Dernek ofisinde 9 yaşındaki kas hastası Kerem Saydam’a akülü sandalye, felçli 5 yaşındaki Hatice Tümkaya’a hediyeleri teslim edildi.

Fenerbahçeliler Dernek yönetim kurulu üyelerinin da hazır bulunduğu törende konuşan Başkanı Mustafa Düzen, Fenerbahçeliler olarak sadece futbol izlemediklerini toplumun sosyal yaralarına da merhem olmaya çalıştıklarını ifade ederek “Hem kulüp hem de dernekler olarak sosyal projelere de imza atarak milletimizle birlikte olmayı sağlıyoruz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>