İSKENDERUN İL OLMAYI ÇOKTAN HAKKEDİYOR!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türk Metal Sendikası İskenderun 1 Nolu Şube Başkanı Çakır Varan, kamuoyunda oluşan İskenderun il olmalı konusuna değinerek destek verdi.

İskenderun’un il olmayı hakettiğini ve hakettiği değeri İl olursa göreceğine vurgu yapan Türk Metal Sendikası İskenderun 1 Nolu Şube Başkanı Çakır Varan, “Üniversitesiyle, ülkenin en önemli sanayilerinden biri olan demir çelik sektörüyle, deniziyle, limanıyla, Erzin, Dörtyol, Payas, Belen ve Arsuz’un verdiği dinamizmle İskenderun il olmalı” dedi.

Başkan Varan, “Ülkede bir ilin hayal edebileceği her türlü unsuru barındıran İskenderun il olmayı çoktan hakkediyor. İl olunca İskenderun’un bir çok artısı olacakken hiçbir eksiği olmayacak. İçinde barındırdığı diğer dinamiklerde göz önüne alındığında, İskenderun’un en önemli iller arasında yer alması hayal değildir. İskenderun, şu an olması gerekenden çok daha iyi yerde olmayı hakkediyor” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>