MHP’DEN GIDA KOLİSİ YARDIMI

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Emir Selim Yazar, MHP Arsuz İlçe Yöneticisi Hasan Büyük ve Karaağaç Cumhuriyet Mahalle Temsilcisi Akın Çapar, Mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımında bulundu. Ramazan ayının paylaşma ve yardımlaşma ayı olduğunu belirten İskenderun Belediyesi MHP Grup Başkanvekili Emir Selim Yazar, “Ramazanın bereketini ihtiyaç sahibi ailelerimize yardım eli uzatarak birlikte paylaşma düşüncesi ile hazırlanan gıda kolilerini ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Ramazan ayında ve diğer zamanlarda da vatandaşlarımızın umudu ve her zaman ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

‘VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ’
Kolilerin hazırlanmasında ve dağıtımında maddi – manevi emeği geçen tüm hayırseverlere teşekkür eden MHP Arsuz İlçe Yöneticisi Hasan Büyük de, “MHP olarak vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yardımlarımız devam edecek. Türk milleti olarak birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece başaramayacağımız hiçbir şey yoktur” açıklamasında bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>