Avcılarsuyu Sırataşlar Mahallesi Camii temel Atma Töreni

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Avcılarsuyu Sırataşlar Mahallesinde Yaklaşık 360 metrekare alana yapılacak olan 400 kişilik Camii’nin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törene kaymakam Musa SARI nın yanı sıra Arsuz Belediye Başkanı Asaf GÜVEN, İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI ,kurum müdürlerimiz , mahalle muhtarlarımız ve çok sayıda vatandaş katıldı .

İlçe Müftümüz Mehmet ÇINAR tarafından açılış duası edildi ve kurban kesildi.

Konuşmasında caminin en geç 2020 yılı ramazan ayına yetiştirilmesinin planlandığını belirten Kaymakam Musa SARI bu hayır işlerinin gerçekleşmesinde öncülük eden ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti “

Arsuz Beledeye Başkanı Asaf GÜVEN ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI hayırlı olsun konuşmalarında camii’nin yapımında hertürlü desteği vereceklerini belirttiler.

Açılış konuşmaları ve Kurban kesiminden sonra Kaymakam Musa SARI , belediye Başkanı Asaf GÜVEN ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI temel atma törenini vatandaşlarla birlikte gerçekleştirdiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>