BAŞKAN FATİH TOSYALI,NEVŞEHİR’DE YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISINA KATILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkanlığı’nın Nevşehir’de düzenlediği Yerel Yönetimler Bölge toplantısına katıldı.

Düzenlenen toplantı hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından belediyelerin sorunlarını çözmek ve projeler geliştirmek adına düzenlenen ‘Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantıları’nın 3.’ncüsünü Nevşehir’de gerçekleştiriyoruz”dedi.

Toplantaya bölge belediye başkanlarının ve il başkanlarınında katıldığını belirten Başkan Tosyalı şöyle konuştu:

“AK Parti tarafından Belediye başkanlarına bilgi aktarımı ve tecrübe paylaşımı yapılması hedeflenen ve yerel yönetime dair eğitimi de kapsayan “Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı” yaklaşık 500 kişinin katılımı ile Nevşehir’de gerçekleştirliyor.

Belediye başkanlarının bilgi ve tecrübelerini,diğer belediye başkanlarıyla paylaşacağı bölge toplantısı  23 – 24 – 25 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. Toplantıya Ak Parti Genel merkez yöneticilerileri, 13 ilden il ve ilçe belediye başkanları, bakan yardımcılarıda katılıyor.Toplantıda alınacak kararların ilimize,ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>