BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: ORTAK İRADEYLE TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Ortak irade ve istişareyle tüm sorunları çözeceğiz.”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,belediyeye gelen vatandaşlar ile tek tek görüşüyor sorun ve taleplerini dinliyor.

Belediyemizin imkanları doğrultusunda sorunlara çözüm ürettiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Hafta başında kıymetli vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Ortak irade ve istişareyle tüm sorunları çözeceğiz. Belediyenin kapıları değerli hemşehrilerimize her zaman açık .”dedi.

Vatandaşların  sorun, istek ve takdirlerini bizzat dinleyen Başkan Tosyalı, çözüm noktasında notlar alıyor ve gereken birimlere talimatlarını veriyor.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Tosyalı, kapılarının sevgili İskenderunlu hemşerilerine her zaman açık olduğunu ifade ederek, “Bizim belediyecilik anlayışımızın öznesinde insan vardır. Bizim belediyecilik anlayışımız şehrin en ücra köşesinde yaşayan vatandaşının dahi sorunlarından haberdar olan bir belediyecilik anlayışıdır. İşte bu bilinçle İskenderun’a hizmet etmeye devam edeceğiz, onların sorunlarını dinlemeye, çözüm yollarını birlikte aramaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>