“KKTC JUDO HEYETİNDEN İSKENDER YÖNDEN’E ZİYARET”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nden Judo Antrenörü Hamza Bebek ve beraberindeki yaklaşık 25 judocu ile İskenderun’da faaliyette bulunan Judo Antrenörü Abdurrahman Güler’den oluşan heyet, İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden’i ziyaret etti.

21 Ağustos Çarşamba günü Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyaret ile ilgili olarak; KKTC Judocuları ile İskenderun’da faaliyette bulunan judocuların 15-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında dostluk antrenmanı ve akabinde müsabaka yapmak üzere bir araya geldikleri yönünde bilgi verildi.

Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Yönden, nezaketlerinden dolayı KKTC Judo Antrenörü Hamza Bebek ve Judo Antrenörü Abdurrahman Güler’e teşekkür ederek, antrenman ve müsabakaya katılacak tüm sporculara kolaylıklar ve başarılar dilerken, söz konusu etkinliğin dostluk ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni etti.

Misafirperverliğinden dolayı Kaymakam Yönden’e teşekkür eden Judo Heyeti, spor ve sporcuya hassasiyetinden ötürü de ayrıca teşekkürlerini ileterek, ziyaretin anısına fotoğraf çekildi.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>