AK PARTİ İL BAŞKANI YELOĞLU’DAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti teşkilatlarının her zaman halkın hizmetinde olduğunu belirtti.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,“sorumluluk alanlarımız farklı olsa da bir tek sorumluluğumuz var, o da bu millete hizmet etmek. Bizler belediye nezdinde, sizler teşkilat nezdinde halka hizmet ediyorsunuz. Bizler il teşkilatımız, yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kolları üyelerimiz, gençlik kolları üyelerimiz, mahalle temsilcilerimizle birlikte her zaman çok güzel ve uyumlu bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Yeloğlu ise Hatay genelinde ilçe belediyelerine ve teşkilatlara nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını belirterek, çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar dilediler.

Ziyarette halka hizmet noktasında fikir alışverişinde de bulunuldu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>