BÜLENT ŞİMŞEK’TEN BAŞKAN TOSYALI VE İSKENDERUN SPOR’A TEBRİK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor’un elde ettiği galibiyetinden dolayı tebrikler yağmaya devam ediyor. CHP Grubu adına İskenderun Belediye Meclis üyesi Bülent Şİmşek, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı, Kulüp Başkanı Kemal Nadir Ünal’ı, yönetim kurulunu, Teknik heyet ve futbolculara kutlama mesajı yayınladı.
“29.09.2019 Pazar günü oynan İskenderun Spor ve Yahyalı spor karşılaşmasını 2-1 kazanan İskenderun Sporumuzu tebrik eder, Şampiyonluk yolunda başarılarının devamını diliyorum. Bu takıma desteğini esirgemeyen başta Belediye başkanımız Sayın Fatih Tosyalı’ ya Başkan Yardımcılarımıza Kulüp Başkanımız Kemal Nadir Ünal beye bir İskenderunlu ve iskenderun Sporlu olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Bu takıma desteklerimizi her koşulda yerine getirmek içinde üzerimize düşeni yapacağız. Bütün İskenderunlularında takıma sahip çıkamaya ve desteklemeye davet ediyorum” saygılarımla….

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>