GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ, MUHTARLAR İLE İSTİŞARESİNİ SÜRDÜRÜYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, muhtarlar ve vatandaşlarla yaptığı istişarelerini sürdürüyor.
Hatay halkının geleceği için yapılan hizmetlerin daha iyi bir hal alması adına toplantı ve istişarelerini sürdüren Çaparali, halkın sesi olan muhtarlar tarafından gelen talep ve sorunları çözüme kavuşturmaya devam ediyor.
Koçören Mahalle Muhtarı Süreyya Çalıcı ve Meydancık Mahallesi Muhtarı Hikmet Dayan Genel Müdür Çaparali’ye yaptıkları ziyarette, Mahalle sakinleri adına görüşme sağladıklarını ve gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.
Genel Müdür Çaparali ise vatandaşlar ve muhtarlar tarafından yapılan görüşmeler ile her gün farklı bir ivme kazanan hizmet çıtasının daha ilerlere götürmek istediklerini ve halkın sağlığı ve geleceği için daha çok çaba sarf edeceklerini ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>