Gözü Yükselişte Olanlar Ders Başı Yaptı…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, 2019-2020 eğitim öğretim yılına muhteşem bir başlangıç yaptı.Bilim ve teknoloji kampüsünde öğrencileriyle kucaklaşan Özel Arsuz Yükseliş Koleji, bu yıl yeni eğitim sistemiyle de çok konuşulacak. Kayıt kontenjanını yaklaşık 1 ay öncesinden dolduran Özel Arsuz Yükseliş Koleji’nde okulun ilk günü İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Genel Müdürü Aykut Davut Öktem yaptığı konuşmada, öğrencilerine nasihatte bulundu ve çok çalışarak değil, düzenli ve programlı çalışarak başarılı olunacağına vurgu yaptı. Geçtiğimiz yıl başarısı, etkinliklerin yoğunluğu, bilim ve teknoloji sistemini tüm devlet okullarına açmasıyla gündem olan Özel Arsuz Yükseliş Koleji, bu yıl iki dilli eğitim sistemiyle de büyük ses getirecek bir uygulamaya imza atmanın heyecanını yaşıyor. Anasınıfları ve ilkokul birinci sınıfların büyük bir heyecan yaşadığı Özel Yükseliş Koleji, tüm hazırlıklarını tamamlamış bir şekilde öğrencileriyle kucaklaştı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>