Güngör Ailesi Babaları Ruhuna Mevlid-i Şerif Okuttu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör Hatay ‘ın Yayladağ ilçesi Bezge Mahallesinde bulunan baba ocağında merhum babası Mehmet Güngör ve tüm yakınlarının ruhuna mevlid-i şerif okuttu.
Yayladağı ilçesi Bezge Mahallesinde düzenlenen yemekli mevlide bürokrasi, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kurum müdürleri, siyasiler, Özçelik-İş Sendikası şube yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Program sonrası bir açıklama yapan Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör; ‘‘Güngör Ailesi olarak merhum babamın ve tüm yakınlarımızın ruhuna ithafen mevlid programı düzenledik. Böylesi anlamlı bir günde bizleri biran olsun yalnız bırakmayan Sivil Toplum Kuruluşu Yöneticilerimize, Kurum Müdürlerimize, üyelerimize ve gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Okunan Yasin-i Şerif ve hatim duasının ardından misafirlere yöresel etli aş, kuru fasulye ve meşhur Yayladağı lokumu ikram edildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>