HATMEK KURSİYERLERİ BAŞARIYA KOŞUYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (HATMEK), her biri alanında uzman kişilerce verdiği mesleki eğitimler ile bireylerin hem hobilerini geliştirmelerine hem de mesleki anlamda yetkinlik kazanmalarına katkı sağlıyor.
HATMEK’te okul eğitimlerini desteklemek ve yetenek sınavlarında başarı elde etmek amacıyla eğitim gören öğrenciler lise ve üniversiteyi kazanarak başarılarını taçlandırdı. HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HATMEK kursları vesilesiyle lise ve üniversite sınavlarında başarı elde eden öğrencilerle bir araya geldi.
Öğrencilere yaşamın her alanında başarı dileklerini ileten Başkan Savaş, onlara hediye takdim etti. Öğrenciler ve velileri Başkan Savaş’a eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler. Keyifli bir sohbet havasında geçen buluşma toplu anı fotoğrafı ile ölümsüzleştirildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>