TEMA Çevre Bilinci İçin Okullarda Seferberlik Başlatıyor…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

TEMA İskenderun Temsilciliği görevine yeni atanan Eğitimci Tuğba Kahraman, gönüllü öğretmenler aracılığıyla öğrencilere verilecek eğitimle işe başlayacaklarını belirterek, çevre bilincinin yaygınlaştırılmasında bir çok eksiklikler olduğuna dikkat çekti.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden TEMA Vakfı Temsilcisi Tuğba Kahraman, Başkan Veysel Cıncık ve yönetim kuruluna projelerini anlattı.
Çevre bilincini okullardan başlatmak ve yaygınlaştırmak istediklerini belirten Tuğba Kahraman, orman yangınlarından sonra ağaçlandırma kampanyalarına ağırlık vererek, yeşil doğayı yeniden tesis etmek gayretlerine vurgu yaptı.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın her doğan bebek için 3 fidan kampanyasını çok beğendiklerini ve önemsediklerini belirten Tuğba Kahraman, tahrip olan doğayı, yanan ormanları yeniden oluşturmak ve korumak bilincini el birliğiyle yaygınlaştıracaklarını belirtti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>