23. Köprüde Çalışmalar Devam Ediyor

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Büyükçat ve Aknehir mahalleleri başta olmak üzere Defne ve Samandağ ilçelerini birbirine bağlayacak olan betonarme köprünün yapım işi devam ediyor.
23. Köprüde Çalışmalar Devam Ediyor Web
TV
Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan, Büyükçat ve Aknehir mahalleleri başta olmak üzere Defne ve Samandağ ilçelerini birbirine bağlayacak olan betonarme köprünün yapım işi devam ediyor.
Geçen haftalarda yapımına başlanan 70 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğindeki köprünün kirişlerinin montajını gerçekleştiren Büyükşehir ekipleri, kirişlerinin her birinin 23 buçuk metre uzunluğunda olduğunu ifade etti.
Köprünün hizmete açılmasıyla birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandırdığı köprü sayısının 23’e çıkacağını da belirten Büyükşehir ekipleri, modern köprünün en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>