Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek İTSO DA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg  Karabaczek ve beraberindeki heyet İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette, Avusturya heyeti ile birlikte Hatboru Sanayi ve Ticaret  A.Ş yönetim kurulu başkanı  Mehmet Kılıçlar da yer aldı.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette,  İTO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter,  İskenderun ve bölge ekonomisi ile ilgili Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg  Karabaczek ve beraberindeki heyete bilgiler verdi.

İskenderun’un  sanayi ve liman şehri olduğuna vurgu yapan İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter; “Bölgemizde Demir-Çelik sektörünün yanı sıra Filtre sektörü, Lojistik, nakliye, Narenciye ve hizmet  sektörü ön plandadır. Ortadoğu’ya en yakın limanlardan biri de İskenderun Limanıdır ve  İskenderun Limanından  dünyanın değişik ülkelerine konteyner taşımacılığı yapılmaktadır” dedi.

Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg  Karabaczek de Hatay ziyareti ile ilgili İTSO yönetimine bilgiler verdi.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, ziyaretin anısına Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg  Karabaczek’e plaket takdim etti.

Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg  Karabaczek ve beraberindeki heyetin ziyaretinde, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Sanem Akpınar, Müfit Tennioğlu, Yusuf  Yılmaz,  Hıdır Güneş, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>