BAŞKAN FATİH TOSYALI TBB TOPLANTISINA KATILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ankara’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katıldığı Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı’na iştirak etti ve ardından bazı temaslarda bulundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantı, açılış konuşmaları, 2020 bütçesinin görüşülmesi, 2020-2024 stratejik planın görüşülmesi, dilek ve temenniler ile tamamlandı.

Toplantıile ilgili bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ” İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve TBB Başkanımız Sayın Fatma Şahin’in katılımları ile Ankara’da düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği Ekim ayı meclis toplantısına Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Nadir Ünal ile birlikte katıldık. Verimli geçen toplantı neticesinde alınan kararların hayırlara vesile olmasını diliyorum ”dedi.

Toplantıda ayrıca belediye başkanlarının, belediye hizmetlerinde yapmış olduğu proje, çalışmalar ve faaliyetleri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>