BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: ALTERNATİF YOL GÜZERGÂHLARI PLANLIYORUZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde trafik yükünü hafifletme adına alternatif yol çalışmaları planladıklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları ile birlikte Modern Evler ve muhtelif noktalarda yol güzergâhlarını inceledi.

İskenderun’da yeni yol açma çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Başkan Tosyalı, şöyle konuştu:

“Kent genelinde trafiği ve ulaşımı rahatlatmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede Modern Evlerde alternatif yol güzergâhlarını yerinde inceledik. Vatandaşlarımıza daha rahat bir ulaşım imkânı sunmak için tüm noktalarda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın yollar ile ilgili taleplerini hızlı bir şekilde değerlendiriyor, yolların bakım ve asfalt çalışmalarını yaparak ulaşım ağındaki konfor seviyesini yükseltiyoruz. Tek gayemiz; ilçemizi güzelleştirmek, hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır ”

Yol açma ve yol yenileme çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun’umuzu güzelleştirmeye, geliştirmeye, halkımızın her alanda hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. İlçemizin tüm yaşam alanlarındaki araç ve yaya trafiğini akıcı ve güvenli hale getirmek adına çaba sarf ediyoruz. İlerleyen günlerde alternatif yol güzergâhları açıp trafik yükünü hafifletmek adına bütün bölgemize kaliteli ve güzel hizmetler ulaştıracağız ”şeklinde konuştu.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>