İSKENDERUN SPOR’UN TEKNİK DİREKTÖRÜ HIDIR ÖZDEMİR’İN BAŞARISI KONUŞULUYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) 5. Grubunda mücadele eden Güney temsilcisi 5 Temmuz İskenderun Spor’un başarılı çıkışı spor kamuoyunda konuşulmaya devam ediliyor.
Teknik Direktörlüğünü Hıdır Özdemir’in yaptığı Turuncu Mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor, sezon başından bu yana oynadığı 6 karşılaşmadan da sahadan galibiyetle ayrılarak Bölgesel Amatör Lig 5. grupta 18 puan ile lider durumda bulunuyor.
Yapılan istatistiklere göre, Türkiye genelinde Bölgesel Amatör liglerinde 11 ayrı grupta 153 takım mücadele ediyor. 10. Grupta yer alan takımlardan Çiğli Spor ile aynı puana sahip olan 5 Temmuz İskenderun Spor’un bu başarılı çıkışı, Teknik Direktör Hıdır Özdemir’in disiplinli çalışmalarından kaynaklandığı spor kamuoyunda konuşulmaya devam ediliyor.
Geçmiş yıllarda da Türk Futboluna başarılı hizmetleri bulunan Teknik Direktör Hıdır Özdemir ile birlikte 5 Temmuz İskenderun Spor’u iyi günler bekliyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>