AMELİYAT OLDU HEMOROİDDEN KURTULDU

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

10 yılı aşkın süredir hemoroid rahatsızlığı bulunan Atilla Köseoğlu, İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Metin Pişkinpaşa’nın gerçekleştirdiği hemoroidopeksi ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

Atilla Köseoğlu’nun dördüncü evre hemoroid hastası olduğunu ifade eden Op. Dr. Metin Pişkinpaşa, “Hastamızda, hemoroid hastalığının yanı sıra rektal prolapsus mevcuttu. Uyguladığımız yöntemle hastamızın hiçbir sağlık sorunu kalmamıştır. Hastamız dördüncü gün normal yaşantısına dönmüştür. Hastalarımız son evreye gelmeden opere olduğu takdirde, daha kısa sürede normal yaşantısına dönebilmektedir” açıklamasında bulundu.

“Keşke daha önce ameliyat olsaydım”

Gelişim Hastanesi ailesine teşekkürlerini sunan Atilla Köseoğlu ise, “Yıllar boyunca bu rahatsızlığı yaşıyordum. Ama son zamanlarda yemek dahi yiyemez duruma gelmiştim. Birçok sıkıntım başlamıştı. Ameliyat oldum, keşke daha önce olsaymışım. Doktorum Metin Bey’e ilgisinden ve beni sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ederim” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>