BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN ENGELLİ BİREYLERE AKÜLÜ ARAÇ DESTEĞİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”en büyük engel sevgisizliktir”dedi.

İskenderun’da her yaştan insanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları ile bilinen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisinden akülü engelli aracı isteyen engelli bireylerin isteğini yerine getirdi.

RABBİM ŞİFA VERSİN

Başkan Fatih Tosyalı,”Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırma noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçeve Numune mahallesinde Melih Şimşek, Kocatepe Mahallesinde Fatma Aksoy ve Denizciler mahallemizde Şahin Kar , Çay Mahallesinde engelli Tuncay Kafadar ve yürümekte zorluk çeken Mediha Tiyek teyzemizi Fener caddesi üzerindeki evinde ziyaret ederek tekerlekli akülü araç taleplerini yerine getirdik. Rabbim tüm engelli vatandaşlarımıza şifa versin”dedi.

SEVGİ VARSA ENGEL YOK
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”imkanlar ölçüsünde engelli yardıma muhtaç vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz.İmkanlar ölçüsünde yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Engellilerimizin de toplum içerisinde rahatlıkla hareket etmeleri adına her zaman onlara destek veriyoruz. İnşallah, gücümüz nisbetinde engelli vatandaşlarımızın yanındayız”şeklinde konuştu.

Tekerlekli akülü araçlarına  kavuşan engelli bireylerin sevinçleri ise görülmeye değerdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>