BAŞKAN TOSYALI, ÖĞRETMENLER HAFTASI KUTLAMA PROGRAMLARINA KATILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Öğretmenler Haftası dolayısı ile düzenlenen kutlama programlarına katıldı.

Öğretmenler Haftası nedeni ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İskenderun Özel Doğa Okulları Konferans Salonu düzenlenen kutlama programına katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İlçemizde 2019 yılında emekli olmuş öğretmenlere hizmet şeref belgelerinin takdim ederek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü bir kez daha kutladı.

Mesleğe yeni başlayan öğretmenler yemin töreni ile devam edem program, günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ve oratoryo gösterilerinin ardından sona erdi.

SES YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL

İskenderun Belediyesi tarafından Öğretmenler Haftası nedeni ile düzenlenen kutlama etkinliğine de katılan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediyemiz tarafından nikâh salonunda düzenlenen programa İskenderun Kaymakamımız ve kıymetli öğretmenlerimiz ile birlikte katıldık. Düzenlenen ses yarışmasında dereceye giren kıymetli öğretmenlerimize ödüllerini verdik. Bu anlamlı günde mini bir konser veren sanatçı Zeynep Türkeş’e katılımlarından dolayı teşekkür ederek çiçek takdim ettik. Düzenlenen organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>