BAŞKAN TOSYALI SAVAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kentin bir çok mahallesinde belediye olarak çalışmalar yaptıklarını belirtti. Savaş Mahalellesi muhtarı Meral Kireçi Gürlek ve mahalle sakinleri İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalıyı makamında ziyaret ettiler.
GÖRÜŞ, ÖNERİ VE TALEPLERİ DİNLEDİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Savaş Mahallesi Muhtarımız Meral Kireççi Gürlek ve mahalle sakinlerimiz belediyemize ziyarette bulundu.Kıymetli konuklarımıza belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler vererek görüş, öneri ve talepleri dinledik.Halka hizmet noktasında kıymetli vatandaşlarımız ile görüş alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz "dedi.
DİYALOG HALİNDE OLACAĞIZ
Düzenlenen ziyarette mahallede yapılması planlana çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunanan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, istişare ederek sorunları en doğru şekilde çözebiliriz.Belediye hizmetlerinin doğru ve hızlı bir şekilde mahallelerimize ulaşması noktasında muhtarımız ve vatandaşlarımız ile sürekli diyalog halinde olmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>