Defne Nikâh Salonu Hizmete Açıldı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Defne Belediyesince, Çekmece Ek Hizmet Binasının arkasında inşa edilen “Defne Nikâh Salonu” CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, CHP Hatay İl ve İlçe Teşkilatı, STK’lar, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldığı bir programla açıldı

GÜZEL: “DEFNEDE NOKSAN KALAN NE VARSA HAYATA GEÇİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

‘Nikâh Salonu’ projesi ile Defne’nin eksikliklerinden birini tamamladıklarını vurgulayanDefne Belediye Başkanı İbrahim Güzel:

“İlçemizin eksikliklerini gidererek Defne Halkımıza yakışır bir kent oluşturma hedefi ile çıktığımız bu yolda; Defne’de olmayan, noksan kalan ne varsa onu hayata geçirmek için çaba gösteriyoruz. Defnemize yakışır güzellikte dizayn ederek vatandaşlarımızın en mutlu günlerine ev sahipliği yapmaya hazırladığımız Defne Nikâh Salonumuzu sevgili Defne halkımızın kullanımına açmış bulunuyoruz. Artık Defne’de “İyi günde, kötü günde…” verilecek sözler, o en anlamlı imzalar çok daha modern, günün özelliğine yaraşır bir salonda gerçekleşecek. Tüm Defnelilere hayırlı uğurlu olsun.” sözlerine yer verdi.

Başkan Güzel açılış sonrası; CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, İsmet Tokdemir ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın şahitliğinde Songül-Gökhan Bayram çiftinin ve Defne Nikah Salonunun ilk nikahını kıydı.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>