ESNAF ODALARI İŞBİRLİĞİ İÇİNDE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, esnaf oda başkanlarıyla buluştu. Esnafın sorunlarını dinlemek üzere bir araya geldiği oda başkanlarıyla verimli toplantı gerçekleştiren Emniyet Müdürü Güneş, “Her zaman işbirliğine hazırız” dedi.

Esnaf oda başkanları, halkın huzur ve güvenliği için yaptıkları uygulamadan ötürü emniyet güçlerine teşekkür ettiler. Denetimlerin sürekliliğine de vurgu yapan esnaf oda başkanları, sorunlar hakkında bilgi verdiler. Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanvekili Erol Akın, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti aktararak, “Emniyet Teşkilatımızın her zaman yanındayız” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ise, “Emniyet güçlerimiz, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için 24 saat emrindedir” diye konuştu.

Sohbet ortamında geçen görüşmede oda başkanları, emniyet müdürü Güneş’e ve şahsında İskenderun Polisine katkılarından ötürü teşekkür ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>