HATSU HEYETİ, SAHA DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ, “ÇALIŞMALAR İLE SAĞLIKLI BİR GELECEĞİ HEDEFLİYORUZ”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) heyeti, vatandaşlara daha hızlı ve çözüm odaklı hizmet edebilmek için ilçelerde kurulan hizmet binalarına gerçekleştirdiği ziyaret ve denetimler ile vatandaşların taleplerini bizzat dinliyor.

İskenderun hizmet binasına ve Arsuz’daki şantiye alanına ziyaret gerçekleştiren HATSU heyeti, personellerin vatandaşlara karşı ilgi alakası ve sorunların çözümüne yönelik denetim yaparak vatandaşlarla sohbet etti.

Hatay genelindeki bütün ilçelerde yapılan hizmetleri bizzat kontrol etmek ve çalışanların koordinesini sağlayarak vatandaş memnuniyeti odaklı gerçekleştirilen denetime HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri katıldı.

İlçe ziyaretleri kapsamında İskenderun Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’ne gerçekleştirilen ziyaret sırasında yaptığı konuşmada sistemli çalışmaların ve hayata geçirilen projelerin altını çizen Çaparali, “Vatandaşlarımıza sağlıklı yaşam alanı oluşturma hedefi kapsamında 9 adet arıtma tesisi projesini hayata geçirdik. İçme suyu ve kanalizasyon altyapı projeleri ile altyapı düzenini sağlamayı ve sağlıklı bir geleceğin oluşmasını hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlarla ve personeller ile istişare eden Genel Müdür Çaparali ve HATSU Heyeti, Arsuz ve Belen ilçesini kapsayan altyapı projesini yerinde inceledikten sonra çalışanlara kolaylıklar dileyerek gezilerini sonlandırdılar.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>