HATSU İskenderun Merkez Postanesi’nin Silindir Bacalarını Yeniledi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), eskiyen ve koku problemi oluşturan silindir ile muayene bacalarında yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Herhangi bir arıza durumunda deşarjın hızlanması ve tıkanıklığın giderilmesi adına yapılan müdahaleyi sağlayan muayene bacalarında bakım onarım çalışmalarını sürdüren Genel Müdürlük, altyapıda herhangi bir sıkıntı oluştuğu takdirde ALO 185 HATSU Çağrı Merkezinin aranarak bildirilmesi gerektiğini hatırlattı.

Muayene bacalarında oluşan tıkanıklık sorununu gidermek amacıyla parçalanan bölgelerinde yenilendiğini ileten HATSU, İskenderun ilçesi Merkez Postanesi’nin bahçesinde ve etrafında bulunan muayene bacalarında yenileme yapılarak temizlik çalışmasının gerçekleştirildiğini belirtti.

Bölgede oluşan koku problemlerinin de yapılan çalışma sayesinde giderildiğini duyuran İdare, asfalt üzerinde bulunan bacaların trafik açısından oluşturduğu tehlikeyi önlemek adına asfalt seviyesine getirildiğini bildirdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>