“İhracat Satış Kampı” İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında Düzenlendi.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın destek yaralanıcısı olduğu “İhracat Satış Kampı” danışmanlık Programı İTSO üye firmalarına yönelik olarak gerçekleştirildi.

Genel amacı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üye firmaların çalışanları üzerinden işletmelerine denetlenebilir bir İhracat Satış Yönetimi Sistemi kurmak olan 16 günlük danışmanlık programı, Dış Ticaret Uzmanı Murat ODACI tarafından yürütülmüştür. Danışmanlık programı ile işletmelerin ihracat-satış konusunda daha verimli olmalarına da destek olunmuştur.

Farklı sektör, farklı disiplinler ve pozisyonlardan katılımcıların yer aldığı danışmanlık programında teorik bilgi mümkün oldukça pratik uygulamalar ve güncel bilgiler ile desteklenmiştir. 4 hafta süren programa yoğun ilgi gösteren katılımcılar, benzer programların devamlı olarak gerçekleşmesini talep etmişlerdir.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>