İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin periyodik olarak yaptığı mahalle temizlik çalışmaları devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, günlük temizlik ve çeşitli atık toplama çalışmalarının yanı sıra mahallelerde de kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Haftanın belirli günlerinde ve kentin belirlenen mahallelerinde yapılan temizlik çalışmaları kapsamlı olarak yapılıyor.

MAYDANOZ PARK ÜZERİNDEKİ ALAN TEMİZLENİYOR

Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, bu çerçevede Yunus Emre Mahallesi Maydonoz Park üzerindeki boş alandaki temizlik ve tesviye çalışmalarını Fen ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Tosyalı; “Belediyemizin Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışmalarını periyodik olarak ve hızlı bir şekilde sürdürüyor. Yapmış oldukları çalışmaların yanı sıra haftanın belirli günlerinde bazı mahallelerimizde yaşanan yoğunluktan dolayı daha kapsamlı çalışmalar yapmaktayız. Bizim yapmış olduğumuz çalışmaların dışında vatandaşlarımızın da temizlik konusunda daha duyarlı olmalarını rica ediyorum” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>