İskenderun Polisinden Kan Bağışı…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türk Kızılay’ı İskenderun Kan Merkezinin azalan kan stoklarına destek vermek amacıyla İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve Müdürlük bünyesindeki Personel kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi Kan Merkezi ekiplerince Şehit Haydar Polis Merkezi’ne mobil kan istasyonu oluşturuldu. Sabah saatlerinden itibaren birimlerdeki personel kan vermek için belirli aralıklarla Şehit Haydar Polis Merkezine geldi.

İskenderun İlçe Emniyet müdürü Nevzat Güneş, İlçe jandarma Komutanı Ferit Gül, Sahil Güvenlik komutanı Kd.Bnb.Oğuz Emre Çiçek Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Gün ve polisler kan bağışı kampanyasına katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş Kan bağışının bir sorumluluk olduğunu dile getirerek “Kan bağışında bulunan tüm polis kardeşlerimi kutluyorum. Kızılay kurumuna da ilgisinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Polislerin yoğun katılım gösterdiği kan bağışında emniyet teşkilatına teşekkür eden Kızılay Dernek Başkanı Recep Sivri, kan her daim insanın ihtiyacı olan ve hayati önem taşıyan yaşamsal bir gereksinim olduğunu belirterek, bu nedenle bu kendin insanlarının can ve mal güvenliğinin koruyucusu olan emniyet teşkilatının kan bağışının çok önemli olduğunu söyledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>