Özçelik iş Üyelerine Palmiye Hastanesi’nden İndirimli Sağlık Hizmeti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şubesi, yetkili olduğu sanayi kuruluşlarında çalışan tüm üyeleri ve aileleri adına, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla indirim protokolleri imzalamaya devam ediyor.

Sosyal sendikacılığın gereğini yapan Özçelik İş Sendikası, yaptığı indirim protokolleriyle üyelerinin daha uygun şartlarda alış veriş yapmasını ve bir çok sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlardan daha uygun şartlarda yararlanmasını sağlıyor.

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve Başkan Yardımcısı Veysel Yayla, Özel İskenderun Palmiye Hastanesi Başhekimi Doktor Yılmaz Şahutoğlu indirim protokolüne imza attılar.

Sağlık alanında yaptığı yatırımlar ve güçlendirdiği hekim kadrosuyla hızla büyümeye devam ederken güven veren Özel Palmiye Hastanesi ile indirim protokolünü imzalamaktan mutluluk duyduklarını belirten Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, protokolün tüm üyeler ve ailelerine hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Özel İskenderun Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Ceritbinmez de protokol töreninde yaptığı konuşmada, bölgenin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından Özçelik İş Sendikası’nın Palmiye Hastanesi’ni tercih etmesinden dolayı gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek, önümüzdeki süreçte yeniliklerle çok daha iyi şartlarda hizmet vermek adına destek ve güç verdikleri için İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e teşekkür etti.

Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Doktor Yılmaz Şahutoğlu da yaptığı konuşmada, Özçelik İş Sendikası’nın Palmiye Hastanesi’ni tercih etmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. Emekleri ve alınteriyle Türkiye ekonomisine güç katan, katmadeğer üreten çelik sektörünün amekçilerini temsil eden Özçelik İş Sendikası’nın İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>