Şampiyon Filtre’ye Gururlandıran Ödül…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İlk ve Tek AR-GE Merkezi’ne Bakanlıktan Ödül…
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından filtre sektöründe ilk ve tek Ar-Ge merkezi olarak tescil edilen Şampiyon Filtre, Ar-Ge Merkezi Belgesini Ankara’da düzenlenen törenle aldı.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da katılım sağladığı 7’nci Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni kapsamında Ar-Ge Merkezi belgesini alan Şampiyon Filtre, 2018 yılı içerisinde tamamlanan 12 projesi ve 2019 yılında da yürütülen 15 aktif projesiyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve son tüketiciye İnovatif hizmetler sunmaya devam ediyor.
Şampiyon Filtre Genel Müdürü Selma Yılmaz, 7’nci Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülünü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.
Şampiyon Filtre’ye verilen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülü, Türkiye’de filtre sektöründe verilen tek ödül olarak kayıtlara geçerken, ödüle layık görülen AR-GE Merkezi İskenderun’da ilk ve tek olma özelliği bulunuyor.
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülünü Şampiyon Filtre adına alan Genel Müdür Selma Yılmaz, AR-GE’ye ve teknolojiye yatırım yaparak ülke ekonomisine, son tüketiciye inovatif hizmetlerle katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>