YOL YAPIM ÇALIŞMALARINDA BÜYÜKŞEHİR FARKI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Büyükşehir Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çakı Mahallesi’nde sathi kaplama çalışmalarına başlayarak mahalle sakinlerinin yaşadığı ulaşım sorununu çözüme kavuşturmak için kolları sıvadı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın ulaşım standartlarını zirveye taşıma kararlılığını sürdürüyor. Hatay’ın her köşesini yol yapım çalışmalarıyla donatan Büyükşehir ekipleri, şehirde yaşanan ulaşım sıkıntılarını bertaraf etmek için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına özveriyle devam ediyor.

BAŞKAN SAVAŞ’IN ÇALIŞKANLIĞI HATAY’A DEĞER KATIYOR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın çalışma disipliniyle hizmetlerine yön veren ekiplerin yol yapım çalışmalarındaki yeni adresi Yayladağı oldu. Büyükşehir Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çakı Mahallesi’nde sathi kaplama çalışmalarına başlayarak mahalle sakinlerinin yaşadığı ulaşım sorununu çözüme kavuşturmak için kolları sıvadı.

ULAŞIM SIKINTISI KALMAYANA DEK ÇALIŞMALARA DEVAM EDİLECEK

Her alanda olduğu gibi ulaşım alanında da Hatay’ı çağın koşullarına uygun hale getirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, il genelinde ulaşım sıkıntısı kalmayana dek yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam edileceğini bildirdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>