ARJANTİN BAŞKONSOLOSUNDAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bir dizi ziyaret ve program için Hatay’a gelen Arjantin İstanbul Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”“iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesi ve ticaretin artması iki ülke arasında olumlu sonuçları olacağı inancındayım ” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından karşılanan Diego Alvarez Rivera, “İskenderun’da olmaktan dolayı mutluyuz . Misafirperverliğiniz için teşekkür ederim” diyek konuştu.

Arjantin Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera’yı ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Tosyalı ise   “İskenderun sosyal kültürel ve ekonomik yapısı ile son derece önemli ve güzel bir şehirdir.Bölgemiz limanları,sanayisi, doğal güzellikleri,barış ve huzur ortamı ile ön plana çıkmaktadır.Sizi tekrar burada ağırlamak ve şehrimizin güzelliklerini yaşayarak görmenizi isteriz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.

 

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>