BAŞKAN FATİH TOSYALI, ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİNE KATILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, engelli vatandaşların bir gün değil her gün yanlarında olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilk olarak engelli vatandaşlar ile belediye 5 Nolu sosyal tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Burada engelli vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Fatih Tosyalı, belediye olarak engelli vatandaşların her zaman yanında olmaya devam edeceklerini belirterek engelli bireylere karanfil dağıttı.

ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILDI

Ardından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Atatürk Anıt Alanında düzenlenen çelenk sunma törenine katılan Başkan Fatih Tosyalı, tüm engelli vatandaşların Engelliler Gününü kutlayarak aileleri birlikte sağlıklı, mutlu bir hayat geçirmelerini temenni etti.

EL SANATLARI SERGİSİNE KATILDI

Daha sonra İskenderun Belediyesine ait Engelsiz Atölyede eğitim gören kursiyerler tarafından hazırlanan el sanatları sergisinin açılışını gerçekleştiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı.

ENGELLİLER SPOR KULÜBÜNE YER TAHSİSİ YAPILDI

Göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar toplumun her kesimine hizmet götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Bugün burada bu anlamlı günde İskenderun Engelliler Spor Kulübüne yer tahsis ve açılış törenini gerçekleştirdik. Hayırlı uğurlu olsun. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Sizlerin de her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.

Engelli vatandaşlar, kursiyerler ve engelli sporcularda desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

 

 

 

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>