BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: YOL BAKIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

-İSKENDERUN BELEDİYESİ EKİPLERİ YOL BAKIM

ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR

İskenderun  Belediyesi, şehir genelindeki yollarda onarım ve bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Asfalt yama çalışmalarını mahalle bazında gerçekleştiren ekipler, Esentpe ve Dumlupınar Mahallesi küçük sanayi sitesi içerisinde  yollarının bakımını yaparak uygun hale getiriyor.

EKİPLER ESENTEPE VE DUMLUPINAR’DA

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını mahalle muhtarlarından aldığı bilgiler halkımızdan gelen talepler ışığında sürdürüyor. Ekipler çeşitli nedenlerle deforme olan veya kullanımdan bozulan alanlarda yol iyileştirmesinde bulunuyor. Çalışmalar aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

ÇALIŞMALAR PLANLI ŞEKİLDE YAPILIYOR

Planlı bir şekilde yürütülen çalışmalar kapsamında,bir yandan da asfalt yollardaki bozulma olan yerlerde tespit çalışmalarının yapıldığnı belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen çalışmalar kapsamında, asfalt ve parke taş yollardaki bozulmalar düzeltilerek yenileniyor. Belediye olarak havalar müsaade ettiği sürece çalışmalarımız sürecek” dedi.

 

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>