BELEDİYE BAŞKANI KESKİN’DEN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “belediye başkanı arkadaşlarımızla halka hizmet noktasında sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.
NAZİK ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,”Halka hizmet noktasında sürekli dayanışma ve yardımlaşma içerisindeyiz. Zaman zaman belediye başkanı arkadaşlarımızla birlikte bir araya geliyoruz. Yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizler bölgemizin gelişmesi ve kalkınması noktasında büyük gayretler gösteriyoruz. Bu anlamda halkımıza daha iyi hizmet getirme çabası içerisinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İLETİŞİM HALİNDEYİZ

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin ise “Belediye Başkanı arkadaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Belediye hizmetlerinde yapmış olduğu proje, çalışmalar ve faaliyetleri hakkında görüş alış verişinde bulunuyoruz. Bölgeyi bir bütün olarak görüyoruz .Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkanlar çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>