HATSU; İskenderun’da altyapı hatları bakım ve onarımdan geçiyor

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), İskenderun ilçesinin tamamında başlattığı altyapı mücadelesini sürdürüyor.

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte kapsamlı bir temizlik ve yenileme çalışması yapan Genel Müdürlük, vatandaşların sorun yaşamaması adına kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarında yapılan çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü açıkladı.

Hatay genelinde olduğu gibi İskenderun ilçesine bağlı bütün mahallelerde vatandaşların ALO 185 HATSU ihbar ve istek hattına yaptığı bildirim sonrasında hızlı bir şekilde müdahale edildiğini aktaran İdare, Numune Mahallesinde bulunan İskenderun Yeni Devlet Hastanesi civarında deforme olan yağmursuyu ızgaralarının yenilendiğini ve demir ızgaralar yerine kompozit ızgaralar yerleştirilerek temizlik yapıldığını bildirdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>