İSKENDERUN BELEDİYESİ EKİPLERİ GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gece-gündüz, sıcak-soğuk demeden çalışıyor.

Fen İşleri Müdürlüğüekipleri,belediye binasının arkası Yenişehir Mahallesi 19 sokakta,gündüz saatlerinde başladıkları yol düzenleme veasfalt döküm çalışmasını gece saatlerinde de devam ettirdi.

EKİPLER 7/24 GÖREV BAŞINDA

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Fatih Tosyalı, “Şehir merkezinin önemli noktalarından biri olan Belediyemizin arkası Yenişehir Mahallesi 19 sokakta, çeşitli nedenlerle deforme olan yolda gündüz başlayan çalışmalar gece saatlerinde de kesintisiz devam etti. Çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmalarını takdirle karşılıyor, kendilerine teşekkür ediyorum. Hepimizin ortak düşüncesi ve amacı İskenderun’a ve halkımıza hizmettir. Bu bilinçle yürüttüğümüz çalışmalar şehrin birçok noktasında devam ediyor ”dedi.

ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Fatih Tosyalı,” Önümüzdeki yıl bu çalışmalar daha da artacak ve güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz. Yolumuz peyzaj düzenlemelerinin ardından kısa bir süre trafiğe açılacak. Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz ”şeklinde konuştu.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>