İSKENDERUN BELEDİYESİ KENTİN TİYATRO HAYATINA RENK KATIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’da tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan İskenderun Belediyesi tiyatro oyunları vatandaşların yoğun ilgisini çekiyor.

Bu çerçevede İskenderun Belediyesi tarafından hazırlanan “Komşu Köyün Delisi “adlı tiyatro oyunu yeniden sahneledi.

‘KOMŞU KÖYÜN DELİSİ’ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Doğa Kolejinde, 2 perdeden oluşan ve ücretsiz sahnelenen “Komşu Köyün Delisi” adlı tiyatro oyunu, vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

Üstün Dökmen’in yazdığı Özer Yüksel’in yönettiği, “Komşu Köyün Delisi” adlı trajikomik tiyatro oyunuyla İskenderunlularla bir kez daha buluştu.

KENTİN SANAT HAYATINA YENİ BİR İVME KATTIK

Düzenlenen sanatsal etkinlikler hakkında bilgiler veren iskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan tiyatro oyunu, yoğun istek üzerine yeniden izleyiciyle buluştu.Belediye olarak kültürel ve sanatsal alanda çalışmalarımıza devam edecek.Düzenlenen etkinliklerle ile kentin sanat hayatına yeni bir ivme kattık.Belediye olarak sanata ve sanatçıya destek olmaya devam edeceğiz”şeklinde konuştu.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>