Nevzat Müdür’den Eczacı Teknisyenlerine Ziyaret

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

skenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği İade-i ziyaretlerle halkın ve sivil toplum kuruluşlarının içinde bulunarak halkın sevgi, güven ve sempatisine de mazhar oluyor. Ziyaretler sırasında kentin huzuru ile ilgili çalışmalarını ve sosyal mesajlarını da paylaşan başarılı Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçenin huzuru ve güveni için 7/24 halkın hizmetinde olduklarını söyledi. Kent halkı ve kentin dinamikleri ile birlikte istişare ederek İskenderun’un huzur ve güvenini maksimum dereceye yükseltmenin çabası içinde olduklarını vurguladı.

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik yönetim kurulu olarak başarılı ve sevilen ilçe emniyet müdürünü ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e ziyaretinden dolayı şahsı ve yönetim kurulu adına teşekkür etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>