ŞEHİT VE GAZİ DERNEKLERİNDEN BAŞKAN TOSYALI’YA ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyon Başkanı ve Milli Savunma Bakan Müşaviri Ziya Sözen, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz ile beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Şehitlerimizden geriye kalan aileleri şehitlerimizin bizlere kıymetli emanetleridir. Vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim değerlerimiz ve vatanı vatan yapan ölümsüz sembollerimizdir. Bu kutsal vatan topraklarını bizlere armağan eden, milletimizin varlığının, birliğinin ve beraberliğinin ölümsüz sembolleri aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum’ dedi.

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyon Başkanı ve Milli Savunma Bakan Müşaviri Ziya Sözen, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz ile beraberindeki heyet ise şehit ve gazi ailelerine göstermiş olduklarını yakın ilgiden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken Başkan Tosyalı dernek temsilcilerinden yapılan faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>