Uğur Fırat Piyasaları Değerlendirdi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat piyasa borsasını inceleyerek haftanın ilk değerlendirmesini yaptı.

Başkan Uğur Fırat Yaptığı açıklamada,” Altın fiyatları, yatırımcıların ABD Hazine tahvil getiri eğrisini ve gelecek yıl için büyüme beklentilerini izlemeye devam etmesi ile birlikte sakin bir seyir izledi. Ons altın yeni haftaya 1484$ çevresinde başladı. Altın için riskler aynı olduğu için yeni bir gelişme bulunmadığından altın temkinli seyrini koruyor. Bu hafta yurt dışında noel tatili sebebiyle hacimler zayıf olabilir. Dolayısıyla altında kimi zaman sakin seyirler izleyebiliriz. Ancak yine de olası haber akışlarına karşı dikkatli olunmasında fayda var. Yorumlamış olduğum altın piyasa değerlendirmesi tahminler üzerinedir. Altının açılışı 283.50 TL çeyrek altın 466 TL den işlem görüyor.” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>