730 ADET ÇÖP KONTEYNERİ TESLİM ALINDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yapmış olduğu ziyaretin ve girişimlerin ardından belediyeye hibe edilen 730 adet çöp konteynerinin Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından teslim alındığını söyledi.

Yeni çöp konteynerlerini inceleyen Başkan Fatih Tosyalı, “İhtiyaç duyulan bölgelere ve çeşitli nedenlerle yıpranmış olan çöp konteynerlerinin yerine yenilerini yerleştireceğiz. Daha temiz, daha sağlıklı bir İskenderun için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Bakanlık tarafından gönderilen çöp konteynerlerinin ulaşmasıyla; halktan gelen talepler doğrultusunda şehir temizliği konusunda üst seviyede olan hizmetlerini daha da bir üst seviyeye çıkarmak istediklerini vurgulayan Başkan Fatih Tosyalı, “Amacımız; temiz olan ilçemizin tertemiz olmasıdır. Bunun için, talepler doğrultusunda dağıtımımızı yapacağız” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>