Arsuz’un Gururu Terfi Etti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Göreve başladığı günden buyana güler yüzü, vatandaşlarla kurduğu üst düzey diyalog ve hizmet alanındaki yenilikleriyle halkın takdirini kazanan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, birinci sınıf mülki amirliğe yükseldi.

İçişleri Bakanlığı kararı ile 80 mülki idare amirinin birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltilmesine ilişkin Resmi Gazete’de yayımlanan kararda 30 Kasım 2019 tarihinden itibaren birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltilen Hatay Vali Yardımcısı Salih Altun, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Samandağ Kaymakamı Murat Kütük gibi başarılı üç mülki amirin yer alması il genelinde büyük bir sevinçle karşılandı.

Arsuz’a festivaller şehri imzasını atan, tüm kamu – kurum ve kuruluşlarla büyük bir uyum ve işbirliğiyle çalışan, birikimi, halkın dilinden anlayan yapısı, güler yüzü, enerjisi ve ilçeye kattıklarıyla örnek bir devlet adamı olarak gönüllerde taht kuran Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, adeta ilçe halkının bir ferdi olmuş durumda.

Arsuz’un tanıtımındaki etkin rolüyle de farkını hissettiren Kaymakam Sarı, makamdan güç alan değil, oturduğu makama güç veren bir bürokrat olarak yükseldiği birinci sınıf mülki amirliğiyle başarılarla dolu mesleki kariyerine, başarılar ekleyecek.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>