Barıştepe Parkı Nefes Alabilecek Hale Getiriliyor

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Barıştepe Parkı’nın yenilendiğini dile getirdi. Barıştepe Parkı’nın sosyal alanlarının genişletilerek, peyzaj çalışmaları ile herkesin rahatça nefes alabileceği bir yaşam alanı haline getirileceği kaydedildi.

Barıştepe Parkı Nefes Alabilecek Hale Getiriliyor
Parkın yenileme çalışmalarının kısa sürede bitirilip, tamamlanacağı açıklandı. İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekipler vatandaşlardan gelen taleplere kayıtsız kalmıyor.

Tahrip Olan Barıştepe Parkı Yenileniyor
Bu çerçevede çeşitli nedenlerle tahrip olan parkta yenileme, düzenleme, çocuk oyun ve aktivite alanlarının bakımı, spor alanının, oturma gruplarının yenilenmesi, mevcut ağaçlar korunarak, peyzaj çalışmaları yapılacak.

Barıştepe Parkı Nefes Alabilecek Hale Getiriliyor
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Barıştepe’de bulunan parkın yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çalışmalar en kısa sürede tamamlanacak. Halkımız hizmetin en güzelini hak ediyor “ sözlerine yer verdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>