BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI AKILLI ŞEHİRLER TOPLANTISINA KATILDI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ankara’da düzenlenen “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi” programına katıldı. Diğer ilçe belediye başkanları ile birlikte toplantıya katılan Başkan Fatih Tosyalı, toplantının verimli olduğunu ifade ederek “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan programda belediye başkanı arkadaşlarımıza yönelik şehirlerin değişimi ve kimlik kazanma noktasında önemli bilgileri paylaştı” dedi.
“FABRİK” ADLI PROJEMİZ İLE SERGİDE YER ALDIK

Başkan Fatih Tosyalı “Bu toplantıların düzenli olarak yapılacak olmasını önemli buluyoruz. Geleceğe dönük ihtiyaçlar çerçevesinde, çağımızın ihtiyaçlarına yönelik teknolojik gelişmeleri anlayabilmek adına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde gerçekleştirilen ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’ programına bizlerde belediye olarak “Tüketen şehirden üreten şehire “sloganıyla interaktif belediyeciliği ön plana çıkararak “Fabrik” adlı projemiz ile yer aldık ”şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>